Partizan Architecture: A használó felszabadítása

2023. október 5., 17:00, BME K210 terem

Partizan Architecture Ea 2023

A BME Középülettervezési Tanszékének meghívására Major Zoltán és Müllner Péter építészetek, a Partizan Architecture iroda vezetői A használó felszabadítása címmel tartanak előadást az STT tárgy keretében. Az esemény nyitott, arra minden érdeklődőt várunk szeretettel!

2023. szeptember 30.
Partizan Architecture Ea 2023

A használó felszabadítása

Amennyiben elfogadjuk azt az állítást, hogy az építészeti tér jelentése a használó és a környezet közötti interakció révén jön létre, akkor – építészként – nem pusztán a térrel, hanem azokkal a tényezőkkel is foglalkoznunk kell, amelyek alapján az emberek viszonyulhatnak környezetükhez. Előadásunkban ezeket a szellemi és fizikai kapcsolódási pontokat járjuk körül saját tervezési gyakorlatunk, kutatási tapasztalataink, valamint legutóbb elkészült munkánk, a cserépváraljai Római Katolikus Templom felújítása alapján.

Partizan Architecture

Az irodát jelenleg Major Zoltán és Müllner Péter alkotja, mindketten a Debreceni Egyetem Építész Tanszékének tanársegédei, valamint a BME Építőművészeti Doktori Iskola hallgatói.

Az előadás plakátja innen tölthető le.

Az esemény nyitott, arra minden érdeklődőt várunk szeretettel!