TDK Helyszínbejárások

A Középülettervezési Tanszék alkotói szekcióinak helyszínbejárásai

Untitled 1

A 2024. évi, őszi Tudományos Diákköri Konferenciára a Középülettervezési Tanszék három tervezési stúdiójának három építőművészeti/alkotói szekciójához kötődően helyszínbejárásokat szervezünk az érdeklődő hallgatóknak. Városi séta Saly Noémi vezetésével, a diósdi kőbányák felfedezése és a Rumbach Sebestyén utcai trafóház bejárása három júniusi délutánon.

2024. május 31.
Untitled 1

Építészet és emlékezet stúdió

Városi séta Saly Noémi Budapest-történésszel

mikor: 2024. június 17. hétfő 15:00-18:00

találkozó: Döbrentei utca 1. parkos közterületen (az Orvostörténeti Múzeum előtt)

Rekonstrukció (Az eltűnt Tabán emlékezete)

Fenntartható közösségek stúdió - időpontváltozás!

Helyszínbejárás a diósdi kőbányákban

mikor: 2024. június 12. szerda 13:00

találkozó: Indulás az egyetem elől autóval 13:00-kor (az autó férőhelyre regisztrálni kell a jelentkezési táblázatban, vagy találkozás a helyszínen 13:40-kor

Kő és Idő (Vízió egy kőbányáról)

Az Innovatív terek stúdió

Épületbejárás a Rumbach Sebestyén utcai trafóházban

mikor: 2024. június 13. csütörtök 12:30

hol: találkozás a helyszínen (Dob és Rumbach Sebestyén utca sarok)

Korlátozott (15-20fő) az egyszerre beengedhető laikusok száma, ezért ha húsz főt meghaladja az érdeklődők létszáma 14h-or is indul egy csoport.

Burok (Térhatárok Erzsébetvárosban)

2024 június 17.-én, hétfőn, délután 13h kezdettel Lestyán Enikő építészmérnök tart előadást az Innovatív Stúdió Burkok - Térhatárok Erzsébetvárosban TDK szekció témájával összefüggésben Lestyán Ernő trafóházairól a Középülettervezési Tanszék közösségi terében (K299).

Minden pályázót és érdeklődőt szeretettel várunk!

Aki szeretne részt venni, a TDK jelentkezési felületen írja be a nevét és az e-mail címét, mert ezen keresztül fogjuk a kirándulás részleteit megosztani. A feliratkozás nem jelent feltétlen elköteleződést a TDK-n való részvételre!

TDK KÖZÉP jelentkezés 2024